lip 27

Patrzymy na świat

Patrzymy na świat wokół nas nie zawsze patrzymy twoimi oczami. Często patrzymy tak jakby inni chcieli abyśmy wiedzieli to co nas otacza. Nie zawsze odbicie jakie widzimy w lustrze jest tym czego oczekujemy. Niestety poddajemy się i patrzymy na wszystko biorąc pod uwagę opinie innych. Nie jest dobre rozwiązanie, jednak nie Zawsze potrafimy sobie dobrze z nim poradzić, właściwie zareagować i podjąć stosowne decyzje.

Nie możemy poddawać się opinią innych osób i w ten sposób kierować swoim życiem. To nasze opinia powinna być tym wszystkim najważniejsza i to nią powinniśmy kierować i patrzeć w przyszłość. Jeśli odpowiedni do tego podejdziemy z pewnością jesteśmy w stanie osiągnąć nasze zamierzone cele. To właśnie powinno kierować naszym postępowaniem i naszymi codziennymi decyzjami.

Należy zawsze ci od naszego odbicia w lustrze przy naszych domowych lustrach. Wtedy gdy zaczniemy widzieć to co tak naprawdę sami w głębi duszy chcemy widzieć będziemy mogli patrzeć na świat naszymi oczyma. Gdy tak się nie stanie Pozostaniemy w tym miejscu w którym jesteśmy i nic tego nie zmieni. Właśnie to jest cel który po myśmy sobie jako pierwszy postawić przy zmianie naszej osobowości, zmianie naszego stylu życia, zmianie naszego postępowania. Byt osiągniemy możemy wtedy Stawiać przed sobą kolejne cele do realizacji, które przyniosą nam pożądany rezultat efekt.

komentarzy:
0

Odpowiedz