lis 07

Co widzimy w lustrach.

Czasami można się zastanowić co sami widzimy w naszych lustrach i jak to przekłada się na nasze życie. Niestety często widzimy tam naszym zdaniem zupełnie coś innego niż jest w rzeczywistości. Oczywiście działamy w pewien sposób podświadomie i nie możemy na to nic poradzić.

Tak niestety wygląda nasze życie. Oczekujemy czegoś innego niż jest w rzeczywistości, lub wręcz odwrotnie wyobrażamy sobie wszystko w ciemnych barwach, gdy powinno być odwrotnie.

Taka jest przewrotność naszej natury, jednak najważniejsze, aby patrzeć na to wszystko właściwie.

women-1405151_640

W lustrach powinniśmy widzieć faktycznie to, co tam się odbija i musimy być o tym przekonani. Wtedy możemy właściwie pokierować naszym losem i tym, co się dzieje wokół nas, aby przebiegało to właściwie i odpowiednio. Wtedy na pewno osiągniemy zamierzone cele i rezultaty tego, co robimy będą odpowiednie.

Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, jednak najważniejsze jest nasze własne podejście. Wtedy możemy sobie wszystko tak zaplanować, aby nasze życie i nasze decyzje szły w tym kierunku, w którym sami chcemy. Dzisiaj bowiem nie można sobie wyobrazić życia bez właściwego lustra w naszym najbliższym otoczeniu. Patrzenie przez pryzmat naszego wyglądu, cała moda i nasze otoczenie dzisiaj patrzy właśnie przez pryzmat wyglądu.

Nie da się żyć bez lustra, gdyż musimy barć pod uwagę co mówią inni. Przynajmniej patrząc na cały nas świat. Od nas zależy czy będziemy na to zwracali uwagę, jednak lustro może nam pomóc w niewpadnięciu w jakąś pułapkę ubraniową. Moda jest kwestią indywidualną, ale kwestia co mamy na sobie i jak to wygląda to już kwestia priorytetowa.

komentarzy:
0

Odpowiedz